"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

WYKRYWANIE MOBBINGU

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Szybkość życia, wysokie tempo, często brak odpoczynku prowadzi do wielu problemów nie tylko zdrowotnych. Prowadzi w szczególności do znęcania się psychicznego, emocjonalnego na pracownikach, podwładnych lub współpracownikach. Zjawisko, to nazywane jest mobbingiem.

Mobbing występuje w głównej  mierze w  pracy. To w niej spędzamy najwięcej czasu, a przemęczony i znerwicowany człowiek reaguje różnie na najmniejsze niepowodzenie. Emocje, wtedy znajdują ujście w dokuczaniu innym. Jest też wiele osób, które stosują mobbing w celu “rekreacyjnym”.

Poszkodowany może być  sflustrowany, skołatany, bać się przyznać kolegom z pracy.  Mobbing objawia się nie tylko na dołowaniu i znęcaniu się psychicznym, ale również zlecaniu dodatkowych, cieżkich i często niepotrzebnych zadań.

Zjawisko mobbingu zostało również ujęte w Kodeksie pracy art. 94& 2 o następującym brzmieniu:

” Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatniści zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.”

Osoba poszkodowana ma prawo do złożenia wniosku do sądu oraz otrzymanie od sprawcy zadość uczynienia. Zanim jednak złoży wniosek musi najpierw zebrać dowody.

Bardzo często osoby, które zostały pokrzywdzone nie wiedzą, a nawet boją się udowodnić sprawcy mobbing. W takich sytuacjach najlepiej jest zlecić to Biurze Detektywistycznemu M&K MICHAŁ KAMIŃSKI. Nasi detektywi, którzy specjalizują się w sprawach mobbingu pomogą i udowodnią, że zleceniodawca jest poszkodowanym.

Jak rozpoznać mobbing:

–  zachowanie wraz z różnymi działaniami sprawcy wymierzone są przeciwko ofierze,

– sprawca działa długookresowo,

– wszystkie działania sprawcy polegają na nękaniu i zastraszaniu ofiary,

– sprawca próbuje ośmieszyć ofiarę w najbliższym środowisku;

Zapraszamy do kontaktu:

+48 605 074 023

biuro@mkdetektyw.pl

OPINIE KLIENTÓW:

Adrian Z.

5/5

Gorąco polecam Pana Michała i jego Agencje Detektywistyczną. To prawdziwi profesjonaliści i jedyni, z którymi się skontaktuję, jeśli zajdzie taka potrzeba! Dbałość o szczegóły nie ma sobie równych!

Krystyna M.

5/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy, jakiej udzieliło mi Agencja Detektywistyczna w prowadzeniu mojej sprawy. Wszystkie informacje, które otrzymałam były aktualne i szczegółowe. Gorąco polecam Detektywów za wszelką pomoc dochodzeniową. Są najlepsi w swoim fachu!

 

Bartek M.

4.6/5

Świetna obsługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgłosiłem się do Detektywa Michała. Bardzo mi pomógł w potrzebie. Polecam!

 

Seweryn K.

4.6/5

Agencja pana Michała uratowała moją firmę przed wielotysięcznymi długami. Cieszę się, że powierzyłem sprawę właśnie tej agencji. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to radzę, aby skorzystał i przekonał się na własnej skurzę jacy profesjonaliści pracuję w agencji pana Michała. Szczerze polecam!

 

Piotr B.

4.6/5

Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonała dla mnie agencja pana Michała. O wszystkich nowych wątkach byłem na bieżąco informowany. Chciałbym aby każda firma działała tak profesjonalnie!

 

 Ilona W.

4.4/5

Niestety moje małżeństwo się rozpadło, ale przynajmniej mój ex został z niczym. Życie się dla mnie okazało brutalne. Jeśli moje drogie Panie macie wątpliwości, to od razu skorzystajcie z usług detektywa pana Michała. Brutalne, ale prawdziwe. Pan Michał wykazał się dużą delikatnością i profesjonalizmem!

 

DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW MYŚLENICE, DETEKTYW WIELICZKA, DETEKTYW LIMANOWA, DETEKTYW ZAKOPANE, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW SOSNOWIEC, DETEKTYW TARNÓW, DETEKTYW BRZESKO, DETEKTYW SKAWINA, DETEKTYW WADOWICE, DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW OŚWIĘCIM, DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, DETEKTYW NOWY SĄCZ, DETEKTYW STARY SĄCZ, , DETEKTYW KRYNICA, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW BYTOM, DETEKTYW KATOWICE, DETEKTYW OPOLE, DETEKTYW CZĘSTOCHOWA, DETEKTYW JASTRZĘBIE ZDRÓJ, DETEKTYW WROCŁAW, DETEKTYW KLUCZBORG, DETEKTYW WAŁBRZYCH, DETEKTYW LEGNICA, DETEKTYW LUBIN, DETEKTYW LESZNO, DETEKTYW POZNAŃ, DETEKTYW ZIELONA GÓRA, DETEKTYW GORZÓW WIELKOPOLSKI, DETEKTYW SZCZECIN, DETEKTYW KOSZALIN, DETEKTYW BYDGOSZCZ, DETEKTYW GDAŃSK, DETEKTYW GDYNIA, DETEKTYW GRUDZIĄDZ, DETEKTYW OLSZTYN, DETEKTYW GIŻYCKO, DETEKTYW BIAŁYSTOK, DETEKTYW BIELSK PODLASKI, DETEKTYW LUBLIN, DETEKTYW RADOM, DETEKTYW RZESZÓW, DETEKTYW DĘBICA, DETEKTYW JĘDRZEJÓW