"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

OFERTA DLA BIZNESU

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Niepewny partner biznesowy? Niewywiązujący się z zobowiązań kontrahent? Pracownik stosujący mobbing? Jeśli są Państwo właścicielami tudzież prezesami firm, to ta oferta dla biznesu biura detektywistycznego jest skierowana wprost do Państwa.

Co raz częściej można napotkać artykuły w Internecie lub gazecie, usłyszeć wiadomości, że spółka XYZ doprowadziła do defraudacji pieniądze, albo oszukała klientów. Jeśli mają Państwo niepewnego partnera biznesowego lub kontrahenta, który robi wszystko, aby nie wywiązać się z zobowiązań najlepiej sprawdzić takie jednostki.

Sprawę powinno się powierzyć profesjonalnej agencji detektywistycznej.

To właśnie ona przeprowadzi rzetelny i dokładny wywiad gospodarczy lub ustali składniki majątku danej firmy.

Także istotnym jest to, że jeśli wystąpi w Państwa firmie mobbing ze strony podwładnych lub współpracowników, Państwo muszą temu zapobiec. Aby sprawdzić i potwierdzić mobbing najlepiej wybrać biuro detektywistyczne. Nie narażą się Państwo pracownikom ze względu na to, iż detektywi zachowują pełną dyskrecję i anonimowość.

Z myślą o Państwa przedsiębiorstwach stworzyliśmy specjalną ofertę. Nasze biuro detektywistyczne M&K MICHAŁ KAMIŃSKI z Krakowa zajmuje się:

– sprawdzaniem wiarygodności kontrahentów,

– sprawdzaniem wiarygodności pracowników,

– wykrywaniem oszustw gospodarczych,

– monitorowaniem pracowników,

– wywiadem gospodarczym,

– weryfikacją pracowników,

– wykrywaniem nieuczciwej konkurencji,

– windykacją należności gospodarczych,

– wykrywaniem podsłuchów

– audyt bezpieczeństwa oraz monitorowanie sal konferencyjnych, monitorowanie hoteli, restauracji, pomieszczeń biurowych;

Dzisiejszy biznes zależy nie tylko od pieniędzy, ale również od sprytu i pewnych partnerów biznesowych lub kontrahentów. Dla dobra firmy czasem powinno wynająć się detektywa, który sprawdzi i zda Państwu raport z potrzebnych dla Państwa informacji. 

Nasze biuro detektywistyczne z Krakowa prowadzi poszukiwania osób w sposób profesjonalny, szybki, a przede wszystkim bezpieczny. Są przypadki, gdzie zdrowie, a nawet życie poszukiwanego zależy od każdej minuty, dlatego należy działać szybko i zdecydowanie.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 605 074 023

biuro@mkdetektyw.pl

OPINIE KLIENTÓW:

Adrian Z.

5/5

Gorąco polecam Pana Michała i jego Agencje Detektywistyczną. To prawdziwi profesjonaliści i jedyni, z którymi się skontaktuję, jeśli zajdzie taka potrzeba! Dbałość o szczegóły nie ma sobie równych!

Krystyna M.

5/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy, jakiej udzieliło mi Agencja Detektywistyczna w prowadzeniu mojej sprawy. Wszystkie informacje, które otrzymałam były aktualne i szczegółowe. Gorąco polecam Detektywów za wszelką pomoc dochodzeniową. Są najlepsi w swoim fachu!

 

Bartek M.

4.6/5

Świetna obsługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgłosiłem się do Detektywa Michała. Bardzo mi pomógł w potrzebie. Polecam!

 

Seweryn K.

4.6/5

Agencja pana Michała uratowała moją firmę przed wielotysięcznymi długami. Cieszę się, że powierzyłem sprawę właśnie tej agencji. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to radzę, aby skorzystał i przekonał się na własnej skurzę jacy profesjonaliści pracuję w agencji pana Michała. Szczerze polecam!

 

Piotr B.

4.6/5

Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonała dla mnie agencja pana Michała. O wszystkich nowych wątkach byłem na bieżąco informowany. Chciałbym aby każda firma działała tak profesjonalnie!

 

 Ilona W.

4.4/5

Niestety moje małżeństwo się rozpadło, ale przynajmniej mój ex został z niczym. Życie się dla mnie okazało brutalne. Jeśli moje drogie Panie macie wątpliwości, to od razu skorzystajcie z usług detektywa pana Michała. Brutalne, ale prawdziwe. Pan Michał wykazał się dużą delikatnością i profesjonalizmem!

 

DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW MYŚLENICE, DETEKTYW WIELICZKA, DETEKTYW LIMANOWA, DETEKTYW ZAKOPANE, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW SOSNOWIEC, DETEKTYW TARNÓW, DETEKTYW BRZESKO, DETEKTYW SKAWINA, DETEKTYW WADOWICE, DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW OŚWIĘCIM, DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, DETEKTYW NOWY SĄCZ, DETEKTYW STARY SĄCZ, , DETEKTYW KRYNICA, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW BYTOM, DETEKTYW KATOWICE, DETEKTYW OPOLE, DETEKTYW CZĘSTOCHOWA, DETEKTYW JASTRZĘBIE ZDRÓJ, DETEKTYW WROCŁAW, DETEKTYW KLUCZBORG, DETEKTYW WAŁBRZYCH, DETEKTYW LEGNICA, DETEKTYW LUBIN, DETEKTYW LESZNO, DETEKTYW POZNAŃ, DETEKTYW ZIELONA GÓRA, DETEKTYW GORZÓW WIELKOPOLSKI, DETEKTYW SZCZECIN, DETEKTYW KOSZALIN, DETEKTYW BYDGOSZCZ, DETEKTYW GDAŃSK, DETEKTYW GDYNIA, DETEKTYW GRUDZIĄDZ, DETEKTYW OLSZTYN, DETEKTYW GIŻYCKO, DETEKTYW BIAŁYSTOK, DETEKTYW BIELSK PODLASKI, DETEKTYW LUBLIN, DETEKTYW RADOM, DETEKTYW RZESZÓW, DETEKTYW DĘBICA, DETEKTYW JĘDRZEJÓW