Menu Zamknij

OFERTA DLA BIZNESU

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Niepewny partner biznesowy? Niewywiązujący się z zobowiązań kontrahent? Pracownik stosujący mobbing? Jeśli są Państwo właścicielami tudzież prezesami firm, to ta oferta dla biznesu biura detektywistycznego jest skierowana wprost do Państwa.

Co raz częściej można napotkać artykuły w Internecie lub gazecie, usłyszeć wiadomości, że spółka XYZ doprowadziła do defraudacji pieniądzy, albo oszukała klientów. Jeśli mają Państwo obawiają się partnera biznesowego lub kontrahenta, który może zrobić wszystko, aby nie wywiązać się z zobowiązań, najlepiej zgłosić do naszego biura detektywistycznego i porozmawiać z prywatnym detektywem.

Sprawę powinno się powierzyć profesjonalnej agencji detektywistycznej.

Nasze biuro detektywistyczne przeprowadzi rzetelny i dokładny wywiad gospodarczy oraz ustali składniki majątku danej firmy.

Także istotnym jest to, że jeśli wystąpi w Państwa firmie mobbing ze strony podwładnych lub współpracowników, mają Państwo obowiązek zapobieganiu takich sytuacji. Aby sprawdzić i potwierdzić mobbing najlepiej wybrać nasze biuro detektywistyczne. Nie narażą się Państwo pracownikom ze względu na to, iż detektywi zachowują pełną dyskrecję i anonimowość.

Prywatny detektyw oferta biuro detektywistyczne

Z myślą o Państwa przedsiębiorstwach stworzyliśmy specjalną ofertę. Nasze biuro detektywistyczne M&K MICHAŁ KAMIŃSKI z Krakowa zajmuje się:

– sprawdzaniem wiarygodności kontrahentów,

– sprawdzaniem wiarygodności pracowników,

– wykrywaniem oszustw gospodarczych,

– monitorowaniem pracowników,

– wywiadem gospodarczym,

– weryfikacją pracowników,

– wykrywaniem nieuczciwej konkurencji,

– windykacją należności gospodarczych,

– wykrywaniem podsłuchów

– audyt bezpieczeństwa oraz monitorowanie sal konferencyjnych, monitorowanie hoteli, restauracji, pomieszczeń biurowych;

Dzisiejszy biznes zależy nie tylko od pieniędzy, ale również od sprytu i pewnych partnerów biznesowych lub kontrahentów. Dla dobra firmy, czasem powinno się wynająć prywatnego detektywa, który sprawdzi i zda Państwu raport z potrzebnych dla Państwa informacji. 

Nasze biuro detektywistyczne z Krakowa prowadzi poszukiwania osób w sposób profesjonalny, szybki, a przede wszystkim bezpieczny. Są przypadki, gdzie zdrowie, a nawet życie poszukiwanego zależy od każdej minuty, dlatego należy działać szybko i zdecydowanie.