"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Życie w XXI wieku jest bardzo szybkie i skomplikowane. Niekiedy łatwo wpaść w kłopoty lub zostać oszukanym. Natomiast zawsze z każdej sytuacji jest rozwiązanie i to bardzo łatwe. Należy pamiętać, że ze sprawą nie musimy radzić sobie sami. Wystarczy wynająć biuro detektywistyczne, które nam w tym pomoże.

Jeśli czują się Państwo oszukani ze strony partnera/ partnerki, ktoś Państwa okradł, ktoś z rodziny zaginął, to służymy do dyspozycji. Nasze biuro detektywistyczne M&K MICHAŁ KAMIŃSKI z Krakowa jest otwarte dla Państwa przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Przy smacznej i aromatycznej kawie lub szklance zwykłej wody wysłuchamy Państwa i omówimy dokładnie plan działania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura detektywistycznego MKDetektyw:

– badania i ekspertyzy (DNA, daktyloskopia, fonoskopia)- badania genetyczne w laboratorium,

– windykacja, ustalanie majątków dłużników- odzyskiwane należności finansowych,

– poszukiwanie osób, mienia- zaginione osoby, pojazdy, przedmioty, itp.

– ustalanie miejsca osób ukrywających się – ustalanie miejsca ich pobytu,

– pomoc w sprawach rozwodowych- zbieranie materiałów dowodowych do rozprawy sądowej,

– dokumentacja zdrad i niewierności partnerskiej/ małżeńskiej,

– sprawy spadkowe, podział majątku, powództwa cywilne,

– sprawy kryminalne: stalking, groźby karalne, szantaż, wyłudzenia, molestowanie seksualne, mobbing, oszustwa, poszukiwania skradzionych pojazdów oraz mienia.

Proszę pamiętać, że w każdej sprawie, nawet najbardziej patowej nie są Państwo sami. Jesteśmy po to aby pomagać.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 605 074 023

biuro@mkdetektyw.pl

OPINIE KLIENTÓW:

Adrian Z.

5/5

Gorąco polecam Pana Michała i jego Agencje Detektywistyczną. To prawdziwi profesjonaliści i jedyni, z którymi się skontaktuję, jeśli zajdzie taka potrzeba! Dbałość o szczegóły nie ma sobie równych!

Krystyna M.

5/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy, jakiej udzieliło mi Agencja Detektywistyczna w prowadzeniu mojej sprawy. Wszystkie informacje, które otrzymałam były aktualne i szczegółowe. Gorąco polecam Detektywów za wszelką pomoc dochodzeniową. Są najlepsi w swoim fachu!

 

Bartek M.

4.6/5

Świetna obsługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgłosiłem się do Detektywa Michała. Bardzo mi pomógł w potrzebie. Polecam!

 

Seweryn K.

4.6/5

Agencja pana Michała uratowała moją firmę przed wielotysięcznymi długami. Cieszę się, że powierzyłem sprawę właśnie tej agencji. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to radzę, aby skorzystał i przekonał się na własnej skurzę jacy profesjonaliści pracuję w agencji pana Michała. Szczerze polecam!

 

Piotr B.

4.6/5

Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonała dla mnie agencja pana Michała. O wszystkich nowych wątkach byłem na bieżąco informowany. Chciałbym aby każda firma działała tak profesjonalnie!

 

 Ilona W.

4.4/5

Niestety moje małżeństwo się rozpadło, ale przynajmniej mój ex został z niczym. Życie się dla mnie okazało brutalne. Jeśli moje drogie Panie macie wątpliwości, to od razu skorzystajcie z usług detektywa pana Michała. Brutalne, ale prawdziwe. Pan Michał wykazał się dużą delikatnością i profesjonalizmem!

 

DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW MYŚLENICE, DETEKTYW WIELICZKA, DETEKTYW LIMANOWA, DETEKTYW ZAKOPANE, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW SOSNOWIEC, DETEKTYW TARNÓW, DETEKTYW BRZESKO, DETEKTYW SKAWINA, DETEKTYW WADOWICE, DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW OŚWIĘCIM, DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, DETEKTYW NOWY SĄCZ, DETEKTYW STARY SĄCZ, , DETEKTYW KRYNICA, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW BYTOM, DETEKTYW KATOWICE, DETEKTYW OPOLE, DETEKTYW CZĘSTOCHOWA, DETEKTYW JASTRZĘBIE ZDRÓJ, DETEKTYW WROCŁAW, DETEKTYW KLUCZBORG, DETEKTYW WAŁBRZYCH, DETEKTYW LEGNICA, DETEKTYW LUBIN, DETEKTYW LESZNO, DETEKTYW POZNAŃ, DETEKTYW ZIELONA GÓRA, DETEKTYW GORZÓW WIELKOPOLSKI, DETEKTYW SZCZECIN, DETEKTYW KOSZALIN, DETEKTYW BYDGOSZCZ, DETEKTYW GDAŃSK, DETEKTYW GDYNIA, DETEKTYW GRUDZIĄDZ, DETEKTYW OLSZTYN, DETEKTYW GIŻYCKO, DETEKTYW BIAŁYSTOK, DETEKTYW BIELSK PODLASKI, DETEKTYW LUBLIN, DETEKTYW RADOM, DETEKTYW RZESZÓW, DETEKTYW DĘBICA, DETEKTYW JĘDRZEJÓW