Menu Zamknij

"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Życie w XXI wieku jest bardzo szybkie i skomplikowane. Niekiedy łatwo wpaść w kłopoty lub zostać oszukanym. Warto pamiętać, że z niektórymi sprawami nie musimy radzić sobie sami. Zawsze, z każdej sytuacji jest rozwiązanie i to bardzo łatwe.  Wystarczy wówczas zgłosić się o pomoc i wynająć biuro detektywistyczne, które nam w tym pomoże.

Jeśli czują się Państwo oszukani ze strony partnera/partnerki. Ktoś Państwa okradł. Ktoś z rodziny zaginął, to w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji. Nasze biuro detektywistyczne MK MICHAŁ KAMIŃSKI z Krakowa jest otwarte dla Państwa przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Przy smacznej kawie lub szklance wody, wysłuchamy Państwa i omówimy dokładnie plan działania.

 

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura detektywistycznego MK Detektyw:

– badania i ekspertyzy (DNA, daktyloskopia, fonoskopia)- badania genetyczne w laboratorium,

– windykacja, ustalanie majątków dłużników- odzyskiwane należności finansowych,

– poszukiwanie osób, mienia- zaginione osoby, pojazdy, przedmioty, itp.

– ustalanie miejsca osób ukrywających się – ustalanie miejsca ich pobytu,

– pomoc w sprawach rozwodowych- zbieranie materiałów dowodowych do rozprawy sądowej,

– dokumentacja zdrad i niewierności partnerskiej/ małżeńskiej,

– sprawy spadkowe, podział majątku, powództwa cywilne,

– sprawy kryminalne: stalking, groźby karalne, szantaż, wyłudzenia, molestowanie seksualne, mobbing, oszustwa, poszukiwania skradzionych pojazdów oraz mienia.

 

Proszę pamiętać, że w każdej sprawie, nawet najbardziej patowej nie są Państwo sami. Prywatni detektywi są po to aby pomagać.

Szybki kontakt

Zapraszamy do przesłania zapytania przez formularz

Zapraszamy Państwa do niezobowiązującego kontaktu w celu poznaniu szczegółowej naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na usługi prowadzone przez prywatnych detektywów.

Proszę wypełnić formularz, a prowadzący detektyw dyskretnie skontaktuje się z Państwem do 24 godzin od wysłania zapytania.

RODO. Administratorem Twoich danych jest: M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków. Podane przez Ciebie dane są dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania Twojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Masz prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych masz prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków lub email: biuro@mkdetektyw.pl. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu:

PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW MYŚLENICE, PRYWATNY DETEKTYW WIELICZKA, PRYWATNY DETEKTYW LIMANOWA, PRYWATNY DETEKTYW ZAKOPANE, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW SOSNOWIEC, PRYWATNY DETEKTYW TARNÓW, PRYWATNY DETEKTYW BRZESKO, PRYWATNY DETEKTYW SKAWINA, PRYWATNY DETEKTYW WADOWICE, PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW OŚWIĘCIM, PRYWATNY DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, PRYWATNY DETEKTYW NOWY SĄCZ, PRYWATNY DETEKTYW STARY SĄCZ, , PRYWATNY DETEKTYW KRYNICA, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW BYTOM, PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE,