Menu Zamknij

"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

ZAKŁADANIE PODSŁUCHÓW, NADAJNIKÓW GPS I KAMER

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Zakładanie podsłuchów lub nadajników GPS kojarzy się nam wszystkim z filmami kryminalnymi z lat 90- tych. Natomiast czynności te są już coraz częściej praktykowane wśród osób prywatnych.

Zgodnie z prawem polskim nikt nie może założyć podsłuchu w naszym domu, samochodzie czy biurze. Możemy zrobić, to tylko my dla własnej potrzeby i to oczywiście jeszcze w granicy prawa, np. przyłapać męża na zdradzie, przypiąć nadajnik do obroży psa lub kota.

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Aby mieć pewność, że dane urządzenie inwigilujące będzie właściwe i we właściwym miejscu, w tym celu najlepiej się zwrócić się o pomoc do prywatnego detektywa. Detektywi z biura detektywistycznego, na co dzień pracują z taką elektroniką i bardzo dobrze znają się na takim sprzęcie, przez co mogą doradzić jaki wybrać, jak i gdzie go zamontować.

Kiedy można zamontować podsłuch, nadajnik GPS lub kamerę?

– aby udowodnić zdradę partnera/ partnerki,

– aby zlokalizować zagubionego psa lub kota,

– w samochodzie na wypadek jego kradzieży,

– w biurze, aby przyłapać pracownika na kradzieży,

– w domu, gdy mamy wątpliwości czy opiekunka dobrze zajmuje się naszymi dziećmi lub schorowanymi rodzicami;

Ważną rolą detektywa jest wykrywanie podsłuchów oraz nadajników. Jeśli mają Państwo przypuszczenia, że w najbliższym otoczeniu mogą być zamontowane urządzenia szpiegowskie, to warto zgłosić się o pomoc do naszej agencji prowadzonej przez prywatnego detektywa Michała Kamińskiego.

Szybki kontakt

Zapraszamy do przesłania zapytania przez formularz

Zapraszamy Państwa do niezobowiązującego kontaktu w celu poznaniu szczegółowej naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na usługi prowadzone przez prywatnych detektywów.

Proszę wypełnić formularz, a prowadzący detektyw dyskretnie skontaktuje się z Państwem do 24 godzin od wysłania zapytania.

RODO. Administratorem Twoich danych jest: M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków. Podane przez Ciebie dane są dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania Twojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Masz prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych masz prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków lub email: biuro@mkdetektyw.pl. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu:

PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW MYŚLENICE, PRYWATNY DETEKTYW WIELICZKA, PRYWATNY DETEKTYW LIMANOWA, PRYWATNY DETEKTYW ZAKOPANE, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW SOSNOWIEC, PRYWATNY DETEKTYW TARNÓW, PRYWATNY DETEKTYW BRZESKO, PRYWATNY DETEKTYW SKAWINA, PRYWATNY DETEKTYW WADOWICE, PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW OŚWIĘCIM, PRYWATNY DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, PRYWATNY DETEKTYW NOWY SĄCZ, PRYWATNY DETEKTYW STARY SĄCZ, , PRYWATNY DETEKTYW KRYNICA, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW BYTOM, PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE,