Menu Zamknij

ZAKŁADANIE PODSŁUCHÓW, NADAJNIKÓW GPS I KAMER

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Zakładanie podsłuchów lub nadajników GPS kojarzy się nam wszystkim z filmami kryminalnymi z lat 90- tych. Natomiast czynności te są już coraz częściej praktykowane wśród osób prywatnych.

Zgodnie z prawem polskim nikt nie może założyć podsłuchu w naszym domu, samochodzie czy biurze. Możemy zrobić, to tylko my dla własnej potrzeby i to oczywiście jeszcze w granicy prawa, np. przyłapać męża na zdradzie, przypiąć nadajnik do obroży psa lub kota.

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Aby mieć pewność, że dane urządzenie inwigilujące będzie właściwe i we właściwym miejscu, w tym celu najlepiej się zwrócić się o pomoc do prywatnego detektywa. Detektywi z biura detektywistycznego, na co dzień pracują z taką elektroniką i bardzo dobrze znają się na takim sprzęcie, przez co mogą doradzić jaki wybrać, jak i gdzie go zamontować.

Kiedy można zamontować podsłuch, nadajnik GPS lub kamerę?

– aby udowodnić zdradę partnera/ partnerki,

– aby zlokalizować zagubionego psa lub kota,

– w samochodzie na wypadek jego kradzieży,

– w biurze, aby przyłapać pracownika na kradzieży,

– w domu, gdy mamy wątpliwości czy opiekunka dobrze zajmuje się naszymi dziećmi lub schorowanymi rodzicami;

Ważną rolą detektywa jest wykrywanie podsłuchów oraz nadajników. Jeśli mają Państwo przypuszczenia, że w najbliższym otoczeniu mogą być zamontowane urządzenia szpiegowskie, to warto zgłosić się o pomoc do naszej agencji prowadzonej przez prywatnego detektywa Michała Kamińskiego.