"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

ZAKŁADANIE PODSŁUCHÓW, NADAJNIKÓW GPS I KAMER

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Zakładanie podsłuchów lub nadajników GPS kojarzy się nam wszystkim z filmami kryminalnymi z lat 90- tych. Natomiast czynności te są już coraz bardziej popularne wśród zwykłych “Kowalskich”.

Zgodnie z prawem polskim nikt nie może założyć podsłuchu w naszym domu, samochodzie czy biurze. Możemy zrobić, to tylko my dla własnej potrzeby i to oczywiście jeszcze w granicy prawa, np. przyłapać męża na zdradzie, przypiąć nadajnik do obroży psa lub kota.

Aby mieć pewność, że dane urządzenie elektroniczne jest dobre, oraz którym miejscu go założyć najlepiej zwrócić się o pomoc do detektywa. Detektywi bardzo dobrze znają się na takim sprzęcie przez co mogą doradzić jaki wybrać, jak i gdzie go zamontować.

Kiedy można zamontować podsłuch, nadajnik GPS lub kamerę?

– aby udowodnić zdradę partnera/ partnerki,

– aby zlokalizować zagubionego psa lub kota,

– w samochodzie na wypadek jego krażdzieży,

– w biurze, aby przyłapać pracownika na kradżieży,

– w domu, gdy mamy wątpliwości czy opiekunka dobrze zajmuje się naszymi dziećmi lub schorowanymi rodzicami;

Ważną rolą detektywa jest wykrywanie podsłuchów oraz nadajników. Jeśli mają Państwo przypuszczenia, że w najbliższym otoczeniu (pomieszczenia, samochody) mogą być zamontowane urządzenia szpiegowskie, to warto zgłosić się o pomoc do naszej agencji  M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE

Zapraszamy do kontaktu:

+48 605 074 023

biuro@mkdetektyw.pl

OPINIE KLIENTÓW:

Adrian Z.

5/5

Gorąco polecam Pana Michała i jego Agencje Detektywistyczną. To prawdziwi profesjonaliści i jedyni, z którymi się skontaktuję, jeśli zajdzie taka potrzeba! Dbałość o szczegóły nie ma sobie równych!

Krystyna M.

5/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy, jakiej udzieliło mi Agencja Detektywistyczna w prowadzeniu mojej sprawy. Wszystkie informacje, które otrzymałam były aktualne i szczegółowe. Gorąco polecam Detektywów za wszelką pomoc dochodzeniową. Są najlepsi w swoim fachu!

 

Bartek M.

4.6/5

Świetna obsługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgłosiłem się do Detektywa Michała. Bardzo mi pomógł w potrzebie. Polecam!

 

Seweryn K.

4.6/5

Agencja pana Michała uratowała moją firmę przed wielotysięcznymi długami. Cieszę się, że powierzyłem sprawę właśnie tej agencji. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to radzę, aby skorzystał i przekonał się na własnej skurzę jacy profesjonaliści pracuję w agencji pana Michała. Szczerze polecam!

 

Piotr B.

4.6/5

Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonała dla mnie agencja pana Michała. O wszystkich nowych wątkach byłem na bieżąco informowany. Chciałbym aby każda firma działała tak profesjonalnie!

 

 Ilona W.

4.4/5

Niestety moje małżeństwo się rozpadło, ale przynajmniej mój ex został z niczym. Życie się dla mnie okazało brutalne. Jeśli moje drogie Panie macie wątpliwości, to od razu skorzystajcie z usług detektywa pana Michała. Brutalne, ale prawdziwe. Pan Michał wykazał się dużą delikatnością i profesjonalizmem!

 

DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW MYŚLENICE, DETEKTYW WIELICZKA, DETEKTYW LIMANOWA, DETEKTYW ZAKOPANE, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW SOSNOWIEC, DETEKTYW TARNÓW, DETEKTYW BRZESKO, DETEKTYW SKAWINA, DETEKTYW WADOWICE, DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW OŚWIĘCIM, DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, DETEKTYW NOWY SĄCZ, DETEKTYW STARY SĄCZ, , DETEKTYW KRYNICA, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW BYTOM, DETEKTYW KATOWICE, DETEKTYW OPOLE, DETEKTYW CZĘSTOCHOWA, DETEKTYW JASTRZĘBIE ZDRÓJ, DETEKTYW WROCŁAW, DETEKTYW KLUCZBORG, DETEKTYW WAŁBRZYCH, DETEKTYW LEGNICA, DETEKTYW LUBIN, DETEKTYW LESZNO, DETEKTYW POZNAŃ, DETEKTYW ZIELONA GÓRA, DETEKTYW GORZÓW WIELKOPOLSKI, DETEKTYW SZCZECIN, DETEKTYW KOSZALIN, DETEKTYW BYDGOSZCZ, DETEKTYW GDAŃSK, DETEKTYW GDYNIA, DETEKTYW GRUDZIĄDZ, DETEKTYW OLSZTYN, DETEKTYW GIŻYCKO, DETEKTYW BIAŁYSTOK, DETEKTYW BIELSK PODLASKI, DETEKTYW LUBLIN, DETEKTYW RADOM, DETEKTYW RZESZÓW, DETEKTYW DĘBICA, DETEKTYW JĘDRZEJÓW