Menu Zamknij

"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

WYKRYWANIE ZDRAD

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Obecnie zdrady są bardzo powszechnym zjawiskiem społecznym. Do zdrady może dojść wszędzie, w pracy, w szkole, na kursie wśród znajomych. Często jest to jednorazowa zdrada, a niekiedy przeradza się w długo trwający romans lub związek. Bez względu na wiek oraz status społeczny dochodzi do zdrad. Niekiedy partner/ partnera domyślą się od razu i incydent wychodzi szybko na jaw, a często trwa latami bez świadomości drugie osoby lub tylko z jej domysłami.

Nasza biuro detektywistyczne prowadzonego przez prywatnego detektywa Michała Kamińskiego specjalizuje się w wykrywaniu zdrad. Poprzez długoletnie doświadczenie oraz powszechność zjawiska jesteśmy ekspertami w wykrywaniu zdrad. Przy zastosowaniu nowych technologii oraz zachowaniu dyskrecji, jesteśmy w stanie bardzo szybko wykryć nie wierną żonę lub męża.

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Co jest najczęstszym powodem zdrad wśród partnerów?

– stres i szybkie tempo życia,

– praca wraz z nadgodzinami w zakładzie pracy

– brak zrozumienia drugiej osoby,

– odmienność zdań i charakterów,

– zobojętnienie na drugą osobę,

– depresja oraz brak wsparcia drugiej osoby,

– problemy rodzinne,

– problemy życia codziennego;

Jakie są oznaki zdrady?

– zarówno u kobiet jak i u mężczyzn następuje zmiana wyglądu ( bardziej dbają o siebie),

– zmiana charakteru,

– nieodbieranie telefonu, wiadomości,

– unikanie zbliżeń,

– unikanie rozmów,

– unikanie drugiej osoby,

– budowanie swojej przestrzeni;

Nasi Klienci podczas zleconej sprawy naszej agencji M&K MICHAŁ KAMIŃSKI prowadzonej przez prywatnego detektywa Michała Kamińskiego są informowani, na każdy etapie sprawy, przez prowadzącego ją licencjonowanego detektywa.

Szybki kontakt

Zapraszamy do przesłania zapytania przez formularz

Zapraszamy Państwa do niezobowiązującego kontaktu w celu poznaniu szczegółowej naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na usługi prowadzone przez prywatnych detektywów.

Proszę wypełnić formularz, a prowadzący detektyw dyskretnie skontaktuje się z Państwem do 24 godzin od wysłania zapytania.

RODO. Administratorem Twoich danych jest: M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków. Podane przez Ciebie dane są dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania Twojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Masz prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych masz prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków lub email: biuro@mkdetektyw.pl. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu:

PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW MYŚLENICE, PRYWATNY DETEKTYW WIELICZKA, PRYWATNY DETEKTYW LIMANOWA, PRYWATNY DETEKTYW ZAKOPANE, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW SOSNOWIEC, PRYWATNY DETEKTYW TARNÓW, PRYWATNY DETEKTYW BRZESKO, PRYWATNY DETEKTYW SKAWINA, PRYWATNY DETEKTYW WADOWICE, PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW OŚWIĘCIM, PRYWATNY DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, PRYWATNY DETEKTYW NOWY SĄCZ, PRYWATNY DETEKTYW STARY SĄCZ, , PRYWATNY DETEKTYW KRYNICA, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW BYTOM, PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE,