Menu Zamknij

"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

UDOWADNIANIE MOLESTOWANIA

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Każdy kto został skrzywdzony poprzez molestowanie seksualne może szukać pomocy w naszym biurze detektywistycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licencjonowani detektywi znajdą dowody obciążające sprawcę, a pokrzywdzony pozostanie anonimowy. Zebrane przez prywatnych detektywów dowody mogą zostać użyte podczas rozprawy sądowej, a poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie.

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Molestowanie seksualne, to nieakceptowalne zachowanie o podłożu seksualnym wbrew woli osoby. Do molestowania seksualnego najczęściej dochodzi w pracy, ponieważ to w niej spędzamy najwięcej czasu. Molestowanie seksualne dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz dzieci (np. na koloniach, kursach). Często pracodawcy wykorzystują seksualnie pracowników, którym zależy na awansie lub zmianie posady na inną.

Molestowanie seksualne może objawiać się następująco:

– próby pocałunku,

– próby dotyku,

– obmacywanie,

– dwuznaczne komentarze,

– wysyłanie dwuznacznych zdjęć lub wiadomości;

Klient podczas prowadzonej sprawy zleconej naszej agencji detektywistycznej jest informowany na każdy etapie przez prowadzącego ją licencjonowanego prywatnego detektywa.

Należy pamiętać, że molestowanie seksualne jest karane na podstawie Kodeksu karnego jak i w( art. 197 par. 1-4, sprawca może zostać pozbawiony wolności od 2 do 12 lat)  Kodeksie pracy (art. 18[3a] par.5).

Szybki kontakt

Zapraszamy do przesłania zapytania przez formularz

Zapraszamy Państwa do niezobowiązującego kontaktu w celu poznaniu szczegółowej naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na usługi prowadzone przez prywatnych detektywów.

Proszę wypełnić formularz, a prowadzący detektyw dyskretnie skontaktuje się z Państwem do 24 godzin od wysłania zapytania.

RODO. Administratorem Twoich danych jest: M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków. Podane przez Ciebie dane są dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania Twojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Masz prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych masz prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ul. Jana Zamoyskiego 34 Lok. 8, 30-523 Kraków lub email: biuro@mkdetektyw.pl. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Zapraszamy do kontaktu:

PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW MYŚLENICE, PRYWATNY DETEKTYW WIELICZKA, PRYWATNY DETEKTYW LIMANOWA, PRYWATNY DETEKTYW ZAKOPANE, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW SOSNOWIEC, PRYWATNY DETEKTYW TARNÓW, PRYWATNY DETEKTYW BRZESKO, PRYWATNY DETEKTYW SKAWINA, PRYWATNY DETEKTYW WADOWICE, PRYWATNY DETEKTYW KRAKÓW, PRYWATNY DETEKTYW OŚWIĘCIM, PRYWATNY DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, PRYWATNY DETEKTYW NOWY SĄCZ, PRYWATNY DETEKTYW STARY SĄCZ, , PRYWATNY DETEKTYW KRYNICA, PRYWATNY DETEKTYW NOWY TARG, PRYWATNY DETEKTYW BYTOM, PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE,