"Lepiej działać zawczasu niż później liczyć straty"

UDOWADNIANIE MOLESTOWANIA

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Molestowanie seksualne, to nieakceptowalne zachowanie o podłożu seksualnym wbrew woli osoby. Do molestowania seksualnego najczęściej dochodzi w pracy, ponieważ to w niej spędzamy najwięcej czasu. Molestowanie seksualne dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz dzieci (np. na koloniach, kursach). Często pracodawcy wykorzystują seksualnie pracowników, którym zależy na awansie lub zmianie posady na inną.

Molestowanie seksulane może objawiać się następująco:

– próby pocałunku,

– próby dotyku,

– obmacywanie,

– dwuznaczne komentarze,

– wysyłanie dwuznacznych zdjęć lub wiadomości;

Każdy kto został skrzywdzony poprzez molestowanie seksualne może szukać pomocy w biurze detektywistycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licencjonowani detektywi znajdą dowody obciążające sprawcę, a pokrzywdzony pozostanie anonimowy. Zebrane przez detektywów dowody mogą zostać użyte podczas rozprawy sądowej, a poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie.

Klient podczas zleconej sprawy agencji M&K MICHAŁ KAMIŃSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE jest informowany na każdy etapie sprawy przez prowadzoncego ją licencjonowanego detektywa.

Należy pamiętać, że molestowanie seksualne jest karane na podstawie Kodeksu karnego jak i w( art. 197 par. 1-4, sprawca może zostać pozbawiony wolności od 2 do 12 lat)  Kodeksie pracy (art. 18[3a] par.5).

Zapraszamy do kontaktu:

+48 605 074 023

biuro@mkdetektyw.pl

OPINIE KLIENTÓW:

Adrian Z.

5/5

Gorąco polecam Pana Michała i jego Agencje Detektywistyczną. To prawdziwi profesjonaliści i jedyni, z którymi się skontaktuję, jeśli zajdzie taka potrzeba! Dbałość o szczegóły nie ma sobie równych!

Krystyna M.

5/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy, jakiej udzieliło mi Agencja Detektywistyczna w prowadzeniu mojej sprawy. Wszystkie informacje, które otrzymałam były aktualne i szczegółowe. Gorąco polecam Detektywów za wszelką pomoc dochodzeniową. Są najlepsi w swoim fachu!

 

Bartek M.

4.6/5

Świetna obsługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgłosiłem się do Detektywa Michała. Bardzo mi pomógł w potrzebie. Polecam!

 

Seweryn K.

4.6/5

Agencja pana Michała uratowała moją firmę przed wielotysięcznymi długami. Cieszę się, że powierzyłem sprawę właśnie tej agencji. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to radzę, aby skorzystał i przekonał się na własnej skurzę jacy profesjonaliści pracuję w agencji pana Michała. Szczerze polecam!

 

Piotr B.

4.6/5

Jestem bardzo zadowolony z usług, które wykonała dla mnie agencja pana Michała. O wszystkich nowych wątkach byłem na bieżąco informowany. Chciałbym aby każda firma działała tak profesjonalnie!

 

 Ilona W.

4.4/5

Niestety moje małżeństwo się rozpadło, ale przynajmniej mój ex został z niczym. Życie się dla mnie okazało brutalne. Jeśli moje drogie Panie macie wątpliwości, to od razu skorzystajcie z usług detektywa pana Michała. Brutalne, ale prawdziwe. Pan Michał wykazał się dużą delikatnością i profesjonalizmem!

 

DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW MYŚLENICE, DETEKTYW WIELICZKA, DETEKTYW LIMANOWA, DETEKTYW ZAKOPANE, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW SOSNOWIEC, DETEKTYW TARNÓW, DETEKTYW BRZESKO, DETEKTYW SKAWINA, DETEKTYW WADOWICE, DETEKTYW KRAKÓW, DETEKTYW OŚWIĘCIM, DETEKTYW RABKA-ZDRÓJ, DETEKTYW NOWY SĄCZ, DETEKTYW STARY SĄCZ, , DETEKTYW KRYNICA, DETEKTYW NOWY TARG, DETEKTYW BYTOM, DETEKTYW KATOWICE, DETEKTYW OPOLE, DETEKTYW CZĘSTOCHOWA, DETEKTYW JASTRZĘBIE ZDRÓJ, DETEKTYW WROCŁAW, DETEKTYW KLUCZBORG, DETEKTYW WAŁBRZYCH, DETEKTYW LEGNICA, DETEKTYW LUBIN, DETEKTYW LESZNO, DETEKTYW POZNAŃ, DETEKTYW ZIELONA GÓRA, DETEKTYW GORZÓW WIELKOPOLSKI, DETEKTYW SZCZECIN, DETEKTYW KOSZALIN, DETEKTYW BYDGOSZCZ, DETEKTYW GDAŃSK, DETEKTYW GDYNIA, DETEKTYW GRUDZIĄDZ, DETEKTYW OLSZTYN, DETEKTYW GIŻYCKO, DETEKTYW BIAŁYSTOK, DETEKTYW BIELSK PODLASKI, DETEKTYW LUBLIN, DETEKTYW RADOM, DETEKTYW RZESZÓW, DETEKTYW DĘBICA, DETEKTYW JĘDRZEJÓW