Menu Zamknij

UDOWADNIANIE MOLESTOWANIA

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

Każdy kto został skrzywdzony poprzez molestowanie seksualne może szukać pomocy w naszym biurze detektywistycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licencjonowani detektywi znajdą dowody obciążające sprawcę, a pokrzywdzony pozostanie anonimowy. Zebrane przez prywatnych detektywów dowody mogą zostać użyte podczas rozprawy sądowej, a poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie.

biuro detektywistyczne - prywatny detektyw Kraków

Molestowanie seksualne, to nieakceptowalne zachowanie o podłożu seksualnym wbrew woli osoby. Do molestowania seksualnego najczęściej dochodzi w pracy, ponieważ to w niej spędzamy najwięcej czasu. Molestowanie seksualne dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz dzieci (np. na koloniach, kursach). Często pracodawcy wykorzystują seksualnie pracowników, którym zależy na awansie lub zmianie posady na inną.

Molestowanie seksualne może objawiać się następująco:

– próby pocałunku,

– próby dotyku,

– obmacywanie,

– dwuznaczne komentarze,

– wysyłanie dwuznacznych zdjęć lub wiadomości;

Klient podczas prowadzonej sprawy zleconej naszej agencji detektywistycznej jest informowany na każdy etapie przez prowadzącego ją licencjonowanego prywatnego detektywa.

Należy pamiętać, że molestowanie seksualne jest karane na podstawie Kodeksu karnego jak i w( art. 197 par. 1-4, sprawca może zostać pozbawiony wolności od 2 do 12 lat)  Kodeksie pracy (art. 18[3a] par.5).