Menu Zamknij

Twarde dowody do rozprawy rozwodowej

Zdrady są bardzo powszechnym zjawiskiem. Coraz częściej o nich słyszymy, a nawet coraz częściej dotykają one naszych bliskich lub dalszych znajomych.

Do naszej agencji detektywistycznej zgłosił się pan Adam z prośbą o pomoc. Wiedział, że jego żona zdradza go od pewnego czasu, ale nie wiedział z kim i ile to trwa. Potrzebował zdobyć dowodu niewierności żony, aby móc przedstawić je w sądzie na rozprawie.

Pan Adam prosi o pomoc prywatnego detektywa

Po ustaleniu szczegółów sprawy oraz wysokości naszego honorarium, przystąpiliśmy do pomocy panu Adamowi. Już na drugi dzień od otrzymania zlecenia jeden z naszych detektywów przystąpił do obserwacji. Po kilku intensywnych dniach udało się zdobyć niezbite dowody zdrady przez panią Łucję.

Ostatecznie okazało się, że pani Łucja swój romans rozpoczęła jeszcze na swoim i pana Adama weselu.  Klient był w ogromy szoku, gdyż pomimo tego, że pogodził się ze zdradą żony, to kochankiem okazał jego kuzyn. Romans żony klienta z jego kuzynem trwał już od ponad 3 lat, a para bardzo dobrze się ukrywała.

Niewiele jest takich przypadków, gdzie romanse trwają kilka lat i dopiero po pewnym czasie partner domyśla się czegoś. Wiele osób nie ukrywa, że zdradza drugą osobę, a ci, którzy to ukrywają, to zachowują się inaczej.

Jak rozpoznać nie wierność partnera/ partnerki?

 

Przede wszystkim należy pamiętać, że pomimo innych płci zmiana zachowania jest bardzo podobna:

  • zmiana wizerunku,
  • zmiana makijażu, albo rozpoczęcie go używania,
  • zmiana perfum,
  • brak tematów do rozmów,
  • brak zainteresowania drugą osobą,
  • częste wyjścia z domu, spóźnienia na obiad lub kolację,
  • zmiana nastroju.

Są to  główne cechy, które świadczą o tym, że druga osoba nas zdradza. Jednak należy również pamiętać, że problemy w pracy, stres także może się przyczynić się do zmiany zachowania, a nawet zamknięcia się w sobie. Często takie zachowanie prowadzi do depresji.  Jeśli nie jesteśmy pewni, że druga osoba nas zdradza, to w takich sytuacjach sugerujemy skorzystać z pomocy z zewnątrz.

Zapraszamy do kontaktu: