Menu Zamknij

Znane nam jest powiedzenie: „Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej”. We współczesnym biznesie przedsiębiorca powinien się kierować wymienioną maksymą tylko pośrednio – gdyż należy dowiedzieć się czyja obecność w danym przedsiębiorstwie może doprowadzić ostatecznie do globalnych kłopotów. Wówczas wypadałoby zrezygnować w trybie natychmiastowym z takim pracownikiem dla dobra swojej działalności.

Powyższe, to oczywiście przypadek skrajny, ale żaden przedsiębiorca nie powinien lekceważyć fundamentu swego biznesu, jakim są zasoby ludzkie. Odpowiednie zarządzanie takim działem prowadzi do stabilizacji, natomiast ewentualne problemy rzutować będą negatywnie na rozwój firmy. Nasza agencja detektywistyczna w sposób jawny i nienaruszający prawa, może pomóc w dyskretnej weryfikacji portfolio danego pracownika/pracowników pod kątem ewentualnego zagrożenia dla biznesu (np. szpiegostwa przemysłowego).

Prywatny detektyw oferta biuro detektywistyczne

Biuro detektywistyczne w poprawie stabilności i bezpieczeństwa w firmie

Poprawienie stabilności i bezpieczeństwa w firmie, warte jest nie szczędzenia środków, by rzucić nieco więcej światła na działania zatrudnionych tam ludzi. Znajomości służbowe, sposób komunikacji ze współpracownikami, wydajność i okresy nieproduktywności, czy celowość korzystania z aparatu służbowego to mikroskładniki mogące tworzyć większy obraz sytuacji. Sporządzone materiały dowodowe przez prywatnego detektywa dają podgląd na aspekty, które z całą pewności zminimalizuje ryzyko oraz pomoże Państwu podjąć odpowiednie działania.

Oczywiście pomoc naszego biura detektywistycznego może dotyczyć kwestii o wiele mniej drastycznych, tj. Opinie pracowników dotyczące sposób ocen pracowniczych, granice swobodnego działania czy wysondowanie najbardziej optymalnego modelu pracy.

W końcu najistotniejszy w tym wszystkim jest ostateczny cel, czyli wzrost wewnętrznego bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie i zapoznanie się przy okazji z głosem pracowników (który stał się donioślejszy w ostatnim czasie), aby wyciągnąć krótkofalowe i długofalowe wnioski.

Zapraszamy do kontaktu: