Menu Zamknij

Jak dobrze wybrać biuro detektywistyczne?

Jak wybrać detektywa

Na rynku detektywistycznym coraz więcej powstaje firm świadczących usługi w zakresie sprawdzania wiarygodności partnera/partnerki, ustalania majątku dłużników, ustalania miejsc osób ukrywających się czy też windykacji.

Jednak problem pojawia się wtedy, kiedy decydując się na biuro nie mamy doświadczenia jak również rzetelnych informacji z tej branży, więc jak dobrze wybrać biuro detektywistyczne?

W tym momencie warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy.
Pierwszą najważniejszą rzeczą jest posiadanie przez biuro koncesji, oraz ubezpieczenia OC pozwalające na wykonywanie usług detektywistycznych.
Przed wykonywaniem czynności podpisuje się umowę na realizacje zlecenia, a po realizacji agencja wystawia fakturę.
Następnie osoby pracujące w zawodzie detektywa, muszą posiadać ważną licencje. Dzięki temu mamy pewność, że Nasze sprawy prowadzą osoby do tego uprawnione.

Profesjonalne biuro detektywistyczne jest dostępne dla klientów 24h na dobę przez cały tydzień, obejmując obszar całego kraju jak również poza granicami.

Zebrany materiał dowodowy powinien być rzetelnie udokumentowany przedstawiając wysokiej jakości zdjęcia, filmy.
Sporządzone sprawozdanie powinno dać Nam przewagę nad drugą osobą podczas rozprawy sądowej.

Podsumowując, aby dobrze wybrać biuro detektywistyczne trzeba sprawdzić agencje oraz detektywa czy posiadają odpowiednią wiedzę co udokumentowane jest licencją detektywistyczną.

MKdetektyw.pl posiada taką licencje oraz ubezpieczenie od czynności prawnych. Wystawiamy faktury oraz pełną dokumentację filmowa i zdjęciową dzięki czemu nasi klienci mają mocne dowody w sprawach sądowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług MKdetektyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *